O nas

Ikona sklepu
Nasze Studio Plaza powstało, dzięki wieloletniemu zamiłowaniu z pasją do włosów . Moda na piękne włosy na całym świecie istnieje już od wielu lat, ale dopiero od niedawna zaczęło to być tak popularne wśród celebrytek i miłośniczek włosów. Na szczęście dostępne jest to teraz również dla Nas . Oprócz przedłużania włosów nadeszła również moda na peruki, toppery uzupełnienia włosów oraz tupety .

Nie koniecznie peruki i toppery muszą nam się od razu też kojarzyć z jakąś chorobą bo dużo z nas posiada cienkie, rzadkie lub wykruszone i zniszczone włosy spowodowane na przykład częstym używaniem prostownicy lub farbowaniem.

Czy miałyście kiedyś tak, że stałaś  przed lustrem,  ładnie pomalowana i pięknie ubrana ale mimo to nie chciało ci się nigdzie wychodzić z domu, bo czułaś się w swoich włosach po prostu OKROPNIE ?

TAK , ja znam też to uczucie i to bardzo dobrze !!!

Od lat jestem posiadaczką cienkich rzadkich włosów, genetycznie po mojej Mamie. Lata temu od czasu kiedy zaczęłam przedłużać i zagęszczać swoje włosy czuję się o wiele lepiej .

Przecież o to tutaj właśnie chodzi ! ! To przede wszystkim my same dla siebie mamy się poczuć ładne, piękne i szczęśliwe . W dzisiejszych czasach wykonanie peruk i topperów  nie odbiega w niczym wyglądem od naszych naturalnych włosów więc nie musimy się już obawiać i wstydzić w nich wyjść na ulicę .

Jeżeli tutaj jesteś to znaczy że chcesz zmienić coś w swoim życiu , chcesz zmienić swój wizerunek na lepszy a My Tobie możemy w tym pomóc.

Dzięki naszej ofercie, możecie diametralnie zmienić swój wygląd lub kolor  bez niszczenia swoich naturalnych włosów . W naszym salonie znajdziemy rozwiązanie dla każdej z Was !

Łączymy różne metody przedłużania włosów wraz z połączeniem uzupełnień dla Pań które jednak nie chcą decydować się na perukę, a ich własne włosy są za krótkie na topper .

Zdrowe piękne oraz błyszczące włosy to przecież marzenie każdej z nas!

Siłą naszej marki jest różnorodność. Pragniemy bowiem, aby każda kobieta czuła się wyjątkowo i dążymy do tego na każdy możliwy sposób .

Służymy Wam fachową poradą oraz naszym doświadczeniem.


Kobieta w kolczykach
Włosy ombre

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło